Best-Torrents.org
Gry / Akcja
Total Conflict: Resistance *2023* - V0.65.0 / Build:12849646 [Early Access] [MULTi12-ENG] [STEAM-RIP] [EXE]


Dodał: Uploader
Data dodania:
2023-12-10 08:18:52
Rozmiar: 26.54 GB
Ostat. aktualizacja:
2023-12-10 08:18:52
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

...( Info )...

Wydanie STEAM-RIP: 8 Grudnia 2023
Premiera Gry: 21 Kwietnia 2023 (Early Access) - 8 Grudnia 2023 (Update V12849646)
Gatunek: Akcji, FPP, Ttaktyczne, FPS, Elementy Strategiczne, Sieciowe, Indie, Strzelanki
Producent: Thunder Devs
Wydawca: Thunder Devs
Crack: Goldberg

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski, Koreański, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Serbski, Rosyjski, Ukraiński


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V0.65.0 / build:12849646


...( Opis )...

Przed dwiema dekadami wyspiarskie państwo Cambridia cieszyło się bogactwem i zadowoleniem obywateli. Lata fatalnego zarządzania przez chciwych polityków zaprzepaściły jednak wszelkie możliwości rozwoju i doprowadziły do podzielenia kraju. Wyspę ogarnęła wojna domowa, a wewnętrzny konflikt stał się idealnym pretekstem dla bezwzględnych bandytów oraz szukających łatwego zarobku najemników.
Źródło: https://www.gry-online.pl/gry/total-conflict-resistance/z3653e

Rozgrywka w Total Conflict: Resistance odbywa się na kilku płaszczyznach. W dziele studia Thunder Devs prowadzimy politykę lokalną i międzynarodową, reprezentując interesy własnej frakcji lub jednej z wielu innych obecnych w Cambridii (demokratów, komunistów lub anarchistów). Wpływamy również na ekonomię, przemysł oraz układ sił na mapie wyspy – by osiągnąć przewagę militarną, wznosimy fortyfikacje i fabryki sprzętu wojskowego, jak również planujemy naloty, rekonesanse czy dostawy dla armii.

W Total Conflict: Resistance dostępny jest tryb taktyczny, dzięki któremu prowadzimy konkretne oddziały. Obserwując jednostki z lotu ptaka, określamy ich cel ataku oraz stosowaną broń. By osobiście przesądzić o losach starcia, przełączamy się na widok pierwszoosobowy – jako jeden z żołnierzy sami eliminujemy przeciwników i wydajemy rozkazy z pola walki. W tym trybie możemy posłużyć się jednym z ok. 50 rodzajów broni (m.in. pistolety, karabiny, wyrzutnie rakiet etc.) oraz zasiąść za sterami licznym maszyn (np. pojazdów cywilnych i czołgów).

Ważnym elementem Total Conflict: Resistance jest realizm widoczny zwłaszcza w zachowaniu dostępnego arsenału. Twórcy uwzględnili w grze nie tylko autentyczny wygląd czy odgłosy uzbrojenia, lecz również prędkość wylotową pocisku czy jego penetrację.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core i3 3.0 GHz 8 GB RAM karta grafiki 4 GB GeForce GTX 1050 Ti / Radeon RX 470 lub lepsza 30 GB HDD Windows 7/8/10 64-bit

...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Skopiuj Crack z Folderu Crack
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej
2. DirectX-https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35
3. Visual C++-https://learn.microsoft.com/pl-pl/cpp/windows/latest-supported-vc-redist?view=msvc-170

Komentarze są widoczne tylko dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.

Copyright © 2024 Best-Torrents.org