Best-Torrents.org
Gry / Akcja
Ghostrunner 2 - Brutal Edition *2023* - V0.40183.400 [+DLCs] [MULTi13-PL] [STEAM-RIP] [EXE]


Dodał: Uploader
Data dodania:
2023-12-10 08:18:53
Rozmiar: 68.75 GB
Ostat. aktualizacja:
2023-12-24 12:12:18
Seedów: 9
Peerów: 11


Komentarze: 0

...( Info )...

Wydanie STEAM-RIP: 9 Grudnia 2023
Premiera Gry: 26 Października 2023 - 7 Grudnia 2023 (Ice Pack DLC)
Gatunek: Akcji, FPP, Cyberpunk, Science Fiction, Polskie, Parkour, Slasher
Producent: One More Level
Wydawca: 505 Games
Crack: Rune/Codex

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Japoński, Koreański, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Rosyjski, Ukraiński, Polski


Zawartość Dodatkowa:

- Ghostrunner 2 - Ice Pack
- Ghostrunner 2 - Pre-Order Content
- Ghostrunner 2 - Brutal Edition Content
- Ghostrunner 2 - Deluxe Edition Content
- Ghostrunner 2 - Traditional Katana Pack


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V0.40183.400 + DLCs


...( Opis )...

Akcja gry Ghostrunner 2 toczy się rok po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej odsłonie cyklu. Po upadku Kluczniczki, która rządziła Wieżą Dharma, Jack musi zmierzyć się z brutalnym kultem SI. Stawka jest wysoka, gdyż od poczynań protagonisty zależy los całej ludzkości.

W grze Ghostrunner 2 akcję oglądamy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Mechanika opiera się na schemacie opracowanym na potrzeby pierwszej części serii, jednak autorzy dołożyli starań, by w porównaniu z oryginałem znacząco rozbudować i urozmaicić rozgrywkę.

Podczas zabawy mkniemy przez postapokaliptyczne, cyberpunkowe lokacje oraz eliminujemy zastępy przeciwników. Podobnie jak miało to miejsce w pierwszym Ghostrunnerze, kluczem do sukcesu jest tutaj nie tylko bycie w ciągłym ruchu i unikanie ataków nieprzyjaciół (z których wielu dysponuje bronią palną), lecz również poznanie rozmieszczenia wrogów na poszczególnych arenach, namierzanie obiektów ułatwiających rozprawianie się z nieprzyjaciółmi (jak choćby eksplodujące beczki czy zniszczalne ściany) oraz opracowanie skutecznego planu działań. Do tego ostatniego często dochodzimy metodą prób i błędów, bowiem ginie się tu wyjątkowo często. Oprócz szeregowych adwersarzy, na naszej drodze stają znacznie potężniejsi od nich bossowie, z których każdy oferuje unikalne wyzwanie. Rozgrywkę urozmaicają sekcje, w których Jack pędzi na motocyklu.

Na polu walki robimy użytek z katany i różnorodnych umiejętności bojowych. Poza tym Jack potrafi wspinać się na elementy otoczenia, przeskakiwać nad przepaściami oraz biegać po ścianach. Oprócz tego na podorędziu bohatera wciąż znajduje się swego rodzaju „bicz energetyczny”, który nie tylko przydaje mu się do pokonywania w powietrzu większych odległości, lecz również znacznie poszerza wachlarz jego ruchów na polu walki.

W miarę postępów rozwijamy postać i coraz lepiej przystosowujemy ją do indywidualnego stylu gry. Ponadto od czasu do czasu napotykamy przyjaźnie nastawione postacie, będące źródłem cennych informacji na temat otaczającego nas świata.

Ghostrunner 2 może pochwalić się oprawą graficzną wysokiej jakości, którą utrzymano w klimatycznej, „neonowej” stylistyce. Zabawa toczy się przy akompaniamencie dynamicznego, synthwave’owego soundtracku, pod którym podpisali się tacy artyści, jak Daniel Deluxe, We Are Magonia, Gost, Dan Terminus oraz Arkadiusz Reikowski.

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core i5-4590 3.3 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz 8 GB RAM karta grafiki 4 GB GeForce GTX 960 / 8 GB Radeon RX 480 lub lepsza 65 GB HDD Windows 10 64-bit

...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Skopiuj Crack
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej
2. DirectX-https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35
3. Visual C++-https://learn.microsoft.com/pl-pl/cpp/windows/latest-supported-vc-redist?view=msvc-170

Komentarze są widoczne tylko dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.

Copyright © 2024 Best-Torrents.org