Best-Torrents.org
Gry / Akcja
The Last Faith *2023* - V1.1.2 (HotFix) [MULTi13-PL] [STEAM-RIP] [EXE]


Dodał: Uploader
Data dodania:
2023-12-10 08:19:22
Rozmiar: 2.22 GB
Ostat. aktualizacja:
2023-12-10 08:19:28
Seedów: 386
Peerów: 113


Komentarze: 0

...( Info )...

Wydanie STEAM-RIP: 9 Grudnia 2023
Premiera Gry: 15 Listopada 2023 - 8 Grudnia 2023 (Update V1.1.2 HotFix)
Gatunek: Akcji, Fantasy, Platformówki, Elementy RPG, 2D, Metroidvania, Crowdfunding, Indie, Side-Scroll
Producent: Kumi Souls Games
Wydawca: PlayStack
Crack: Rune/Codex/Tenoke

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Hiszpański-Meksykański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Japoński, Koreański, Chiński Tradycyjny, Chiński Uproszczony, Rosyjski, Polski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.1.2 (HotFix)


...( Opis )...

The Last Faith zabiera nas w podróż do ponurej krainy fantasy, a dokładnie – do gotyckiego miasta Mythringal, będącego stolicą potężnego królestwa. Metropolią najpierw wstrząsnęła fatalna w skutkach wojna domowa; następnie padła ona ofiarą plagi, która sprowadziła ją na skraj upadku. Sprawujący tu rządy kult religijny pozostawił mieszkańców miasta na pastwę losu, aczkolwiek jeszcze nie wszystko wydaje się stracone. Sprawy w swoje ręce bierze bowiem cierpiący na amnezję Eric, który szukając odpowiedzi na pytania dotyczące antycznej przepowiedni, wplątuje się w intrygę znacznie większego kalibru. W ten sposób protagonista stopniowo odkrywa prawdę na temat zepsucia trawiącego ów świat.

W The Last Faith akcję obserwujemy z boku. Podczas zabawy przemierzamy rozległe i różnorodne lokacje, wśród których znajdziemy między innymi potężne cytadele, pałace i świątynie czy przyprawiające o dreszcze podziemia. Wszystkie te miejsca składają się na dużą mapę tworzącą swego rodzaju rozbudowany labirynt i choć możemy je swobodnie przemierzać, dostęp do wielu obszarów uzyskujemy dopiero po zdobyciu określonego wyposażenia bądź umiejętności. Eksplorację urozmaicają zagadki środowiskowe oraz spotkania z wszelkiej maści potworami – od kroczących, przez latające, skończywszy na pełzających. Wśród nieprzyjaciół znajdziemy zarówno pomniejszych wrogów, których pokonanie zazwyczaj nie wymaga stosowania żadnych wymyślnych taktyk, jak i znacznie potężniejszych bossów imponujących nie tylko rozmiarami, lecz również odpornością i siłą ataku.

Walka z adwersarzami stanowi ważny element rozgrywki. Podczas starć musimy wykazywać się nie tylko szybkością i refleksem (by w porę wykonywać uniki i wyprowadzać kontrataki), lecz również robić użytek z bogatego arsenału i zdolności Erica. Bohater korzysta bowiem z broni białej oraz palnej (ta druga służy mu przede wszystkim do przełamywania postawy obronnej wrogów), a także z magii ofensywnej. Ponadto potencjał bojowy oręża można zwiększyć, nadając mu moce rozmaitych żywiołów, zapewniające różnorodne buffy (jak na przykład Diamentowy pył potrafiący na krótko zamrozić przeciwnika).

...( Dane Techniczne )...

Minimalne: Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz / AMD Athlon 64 X2 5600+ 2.9 GHz 2 GB RAM karta grafiki 1 GB GeForce 9600 GT/ Radeon HD 6450 lub lepsza 2 GB HDD Windows 7 64-bit


...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Wypakuj/Skopiuj Jeden z Dwóch Dostepnych Cracków
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej
2. DirectX-https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35
3. Visual C++-https://learn.microsoft.com/pl-pl/cpp/windows/latest-supported-vc-redist?view=msvc-170

Komentarze są widoczne tylko dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.

Copyright © 2024 Best-Torrents.org