Best-Torrents.org
Programy / Narzędziowe
XnViewMP 1.6.4 [x64][Multi][PatchX]


Dodał: radek55m
Data dodania:
2024-02-22 08:02:38
Rozmiar: 66.32 MB
Ostat. aktualizacja:
2024-02-21 21:16:59
Seedów: 0
Peerów: 0


Komentarze: 0

Opis:

Zazwyczaj, gdy szukamy oprogramowania do zarządzania obrazami, pierwszą opcją, która przychodzi nam do głowy, jest ACDSee, najbardziej znane oprogramowanie do tego celu. XnView to nazwa innego programu, który posiada wszystkie funkcje ACDSee, jednocześnie charakteryzując się szybkością i prostotą, a w niektórych przypadkach działa nawet lepiej. Ponadto firma XnSoft dostarcza inne oprogramowanie o nazwie XnViewMP jako zoptymalizowaną wersję XnView z pełnym wsparciem dla standardu Unicode i pełną kompatybilnością z 64-bitowymi wersjami systemów operacyjnych.


Funkcje oprogramowania XnView i XnViewMP:

Bardzo szybki, prosty i zwięzły
Obsługa wyświetlania ponad 500 i zapisywania 70 formatów graficznych (pełna lista)
Różne tryby wyświetlania obrazu zgodnie z potrzebami użytkownika
Wykonywanie wszelkich niezbędnych edycji na obrazach
Konwersja wszystkich rodzajów formatów między sobą
Wyświetlanie wszelkiego rodzaju formatów wideo i archiwów
Tworzenie pokazu slajdów z obrazów
Możliwość odnajdywania zduplikowanych obrazów
Pełne wsparcie dla języka perskiego


Uwagi dotyczące programów XnView i XnViewMP:

Ze względu na brak obsługi standardu Unicode, program XnView nie może wyświetlać plików i folderów o perskich nazwach, ale ten problem nie występuje w oprogramowaniu XnViewMP.
Oprogramowanie XnViewMP jest także dostępne dla systemów Linux i Mac, oprócz Windows, my podajemy tylko wersję na Windows.


Wymagany system:

Windows XP • Windows XP 64 bit • Windows Vista • Windows Vista 64 bit • Windows 7 • Windows 7 64 bit • Windows 8 • Windows 8 64 bit • Windows 10 • Windows 10 64 bit

Komentarze są widoczne tylko dla osób zalogowanych!

Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Torrenty są własnością użytkowników. Administrator serwisu nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy wstawiają, lub za to co czynią na stronie. Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy odpowiedzialni są za przestrzeganie tych zasad.

Copyright © 2024 Best-Torrents.org